اخبار

تور یک روزه زواره اردستان ویژه نمایشگاه گردشگری سلامت

بازدید از نخستین مسجد جامع چهار ایوانی و دومین مناره کتیبه‌دار ایران، کاخ امیر آباد، بافت قدیمی شهر و بازار زواره، یخچال خشتی، خانه‌های چهار صفه‌ای و حوضخانه‌ای خشتی و آجری

منطقه ویژه علم و فناوری یزد شتاب دهنده استارت آپ ویکند گردشگری سلامت شد

دپارتمان گردشگری سلامت در نظر دارد متخصصان، فعالان و به ویژه تمامی عوامل ذیربط داخلی را بیش ازپیش با یکدیگر هم دل سازد و جایگاه واقعی صنعت گردشگری سلامت را در کشور ارتقاء دهد و در همین راستا اقدام به برگزاری استارت آپ ویکند گردشگری سلامت، نمایشگاه و کنفرانس تخصصی این حوزه در تاریخ 11 تا 13 مهرماه ۹۷ نموده است.

شهرک سلامت اصفهان میزبان دپارتمان گردشگری می شود

مدیر بهره‌برداری شهرک سلامت اصفهان گفت: نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت اصفهان در نخستین شهرک سلامت کشور برگزار می شود.

تشریح بازدید شهردار اصفهان از مجموعه شهرک سلامت

مهندس هیبتی مدیر بهره برداری شهرک سلامت اصفهان با مثبت ارزیابی نمودن بازدید شهردار اصفهان از شهرک سلامت به ارائه توضیحاتی نیز در خصوص روند پیشرفت این پروژه ملی پرداخت.

بازدید شهردار اصفهان از شهرک سلامت اصفهان

شهردار اصفهان شهرک سلامت را کانون امید به زندگی برای بیمارانی دانست که از ادامه زندگی مایوس شده اند

بازدید پروفسور وبر رئیس انجمن لیزر اروپا از شهرک سلامت اصفهان

پروفسور وبر رئیس انجمن لیزر اروپا ؛ شهرک سلامت پروژه بزرگی است که می تواند آینده پزشکی ایران را تغییر دهد

بازدید دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت از شهرک سلامت اصفهان

دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور پس از بازدید از قسمت های مختلف شهرک سلامت اصفهان گفت : مجموعه بسیار خوبی در همه ی زمینه ها و به ویژه خدمات کلینیک طراحی شده است. وی افزود؛ اقداماتی که در قسمت پاراکلینیک به ویژه در بخش رادیو تراپی نیز صورت گرفته از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار است. هم چنین در قسمت دندانپزشکی اقدامات نوین و قابل تقدیری در حال انجام می باشد و امید است با بهره برداری کامل این مجموعه ، شهروندان بتوانند از خدمات آن در زمینه های مختلف اس

بازدید معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان از شهرک سلامت اصفهان

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان ، مجموعه شهرک سلامت و اصفهان سیتی سنتر را عامل تحول در زمینه حضور بخش خصوصی در حوزه های مختلف دانست.

دریافت رتبه نخست در همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور

دریافت رتبه نخست در همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور

دکتر قاضی زاده هاشمی : بهره برداری از پروژه شهرک سلامت گامی بسیار مهم در حوزه سلامت اصفهان بوده

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، سید حسن قاضی زاده هاشمی دقایقی پیش در آیین بهره برداری از فاز نخست شهرک سلامت اصفهان اظهار داشت: فعالان حوزه سلامت در راستای آسایش و آرامش و رفاه و پیگیری ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه سلامت از هیچ کوششی دریغ نخواهندکرد.