اخبار

منطقه ویژه علم و فناوری یزد شتاب دهنده استارت آپ ویکند گردشگری سلامت شد

منطقه ویژه علم و فناوری یزد شتاب دهنده استارت آپ ویکند گردشگری سلامت شد
30\05\1397
دپارتمان گردشگری سلامت در نظر دارد متخصصان، فعالان و به ویژه تمامی عوامل ذیربط داخلی را بیش ازپیش با یکدیگر هم دل سازد و جایگاه واقعی صنعت گردشگری سلامت را در کشور ارتقاء دهد و در همین راستا اقدام به برگزاری استارت آپ ویکند گردشگری سلامت، نمایشگاه و کنفرانس تخصصی این حوزه در تاریخ 11 تا 13 مهرماه ۹۷ نموده است.
منطقه ویژه علم و فناوری یزد شتاب دهنده استارت آپ ویکند گردشگری سلامت شد

استارت آپ ویکند گردشگری سلامت در محورهای خدمات، پیشگیری و ارتقاء سلامت- خدمات تسهیلگری گردشگری سلامت – سیستم های هوشمند گردشگری سلامت – سیستم های هوشمند ارتباط بین پزشک و بیمار – سیستم های حمل و نقل ایمن بیمار – بیمارستان مجازی – پرونده سلامت هوشمند- هوشمند سازی طب سنتی می باشد.

در همین راستا روز گذشته دکتر مهدی سالاری در تماس تلفنی  با مدیر برگزاری استارت آپ دکتر فریبا یوسفی حضور منطقه ویژه علم و فناوری یزد را قطعی نموده و عنوان داشتند این منطقه ویژه حامی ایده های نوآورانه و تفکر خلاق است و در این استارت آپ ویکند به عنوان شتاب دهنده حضور خواهد داشت .

ایشان در ادامه اذعان داشتند : مناطق ویژه علم و فناوری منظومه‌ای از امکانات علمی، صنعتی و تولیدی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، زیر ساخت‌ها و محیط‌های ارتباطی، نهاد‌ها و مؤسسات، افراد و اطلاعات هستند. که با تکیه بر خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در یک گستره جغرافیایی و بر اساس یک نظام مدون و هم پیوند با اهداف و راهکارهای معین هماهنگ شده و با جذب فرصت‌ها و سرمایه‌های علمی، اقتصادی، انسانی، ملی، منطقه‌ای و بین المللی و اشتراک منافع همه طرفهای ذی نفع و هم افزایی بین سازمان‌ها، مراکز و مؤسسات حاضر در منطقه، سبب ارتقای فناوری و در نتیجه توسعه تولید، ثروت، رفاه ملی و ایجاد جامه دانایی محور می‌شوند و در همین راستا این منطقه حامی و شتاب دهنده ایده های خاص و نو آورانه استارت آپ ویکند گردشگری سلامت خواهد بود .نظرات کاربران
ارسال نظر